Areál bojiště Trutnov – vstup zdarma

projekce / videomapping / art instalace / recycle&upcycle dílna / divnokola 
cirkusová dílna / keramika / sítotisk / mozaiky / knižní swap
 hudební lázně / fashion swap / amfiteátr / park / louky / backstage scéna 
skvělé občerstvení ... a další! / family friendly!

Skyline

Nejrozjetější česká elektronická kapela vznikla v roce 1997 v Praze. Od té doby odehrála téměř tisíc koncertů v ČR i v zahraničí, získala řadu cen a vydala osm řadových alb. Skyline jsou známí pro svou energickou koncertní show včele s dvěma vokalisty – MC Jacobem a zpěvačkou Nvtvlie. Dále současnou sestavu kapely tvoří kytarista Majkii B a zakládající členové Radek B (bicí) a Hiffi (programming, produkce). 1998 – kapela začíná koncertovat, vůbec první koncert odehrají jako předkapela Tata Bojs v klubu Delta. Účastní se i legendárního festivalu Jelení Příkop na Pražském hradě společně s The Orb nebo 808 State. 2001 - vychází debutové album Riders in The Store, kapela se stává součástí scény, soustředěné kolem pražského klubu Roxy. 2002 – skupina hraje na mnoha festivalech včetně Pohody na Slovensku nebo prestižního tanečního festivalu Creamfields.

2003 – Skyline odehrají první koncerty v zahraničí, konkrétně v Portugalsku a Německu. 2004 – vychází druhé album Urbanica. Skyline získávají cenu Kapela roku na cenách Dance Awards, hrají na akci Amsterdam Dance Event v Holandsku a mají turné po Polsku. 2005 – Skyline předskakují legendárním Underworld na jejich pražském koncertě, obhajují Kapelu roku na Dance Awards a získávají cenu ALMA v kategorii „Nejlepší živá kapela žánru dance/electronic music“. 2006 – vychází třetí album Virginplatonicpanic s hity Ladies a Pretty Princess. Kapela získává už potřetí cenu Kapela roku na Dance Awards a vítězí také v cenách hudební televize Óčko v kategorii Dance. Kapela hraje na prestižním festivalu Eurosonic v holandském Groningenu a také poprvé v Londýně. 2008 – vychází čtvrté album Escapism, společně s koncertním DVD Live In Fléda. Kapela odehraje své dosud největší turné v ČR, které vyvrcholí vyprodaným křtem alba ve velkém sále pražské Lucerny. Krom toho vystupuje i v Maďarsku a ve Francii.

2010 - vychází páté album Private Madness, Public Danger, první nahrávka se zpěvačkou Markou Rybin, která odešla z kapely Gaia Mesiah a ve Skyline vystřídala Jitku Charvátovou (dnes Oceán). Skyline hrají na slavném festivalu Sziget v Maďarsku a poprvé také v USA. 2013 – Skyline vydávají svou šestou desku Fairytapes. Album první dva týdny po vydání vévodí digitálním prodejům v České republice a má úspěch jak u fanoušků, tak u hudební kritiky: „Skyline natočili možná nejzábavnější položku ve své diskografii a znějí na ní semknutě jako nikdy dřív.“ (MF Dnes). 2016 – vychází sedmé album Jungle, které debutuje na čtvrtém místě oficiální albové hitparády IFPI. „Album nemá slabší místa a každá z písní nabízí nejeden chytlavý motiv.“ (Aktuálně.cz.) Singly Timeless a Irie bodují v rádiích a album získává cenu Album roku na cenách Žebřík. 2018 – Skyline vystupují na festivalu Volt v Maďarsku v prestižním slotu před Depeche Mode. 2020 - vychází osmé album Electricity, které opět boduje v kategorii Album roku na cenách Žebřík, tentokrát na třetím místě. 2022 – zpěvačka Marka Rybin se vrací naplno do Gaia Mesiah a do Skyline přichází Natálie Míšová aka Nvtvlie. Kapela v nové sestavě pracuje na své deváté desce.

Diskografie: Riders In The Store (2001), Urbanica (2004), Virginplatonicpanic (2006), Escapism (2008), Private Madness, Public Danger (2010), Fairytapes (2013), Jungle (2016), Electricity (2020)

Spustit na YouTube

Spustit na Spotify

 

Vstup do areálu Bojiště Trutnov

ZDARMA


Vstupenky BACKSTAGE zóna

předprodej:

1 den = 599
celý festival = 849
studenti – celý festival = 750

na místě:

1 den = 659
celý festival = 899
studenti – celý festival = 799

Informace ke vstupenkám

děti do 13 let vstup zdarma

senioři nad 75 let vstup zdarma

osoby ZTP/P vstup zdarma
a doprovod s 50% slevou

osoby ZTP vstup s 50% slevou

Kempování v areálu zdarma

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.