Areál bojiště Trutnov – vstup zdarma

projekce / videomapping / art instalace / recycle&upcycle dílna / divnokola 
cirkusová dílna / keramika / sítotisk / mozaiky / knižní swap
 hudební lázně / fashion swap / amfiteátr / park / louky / backstage scéna 
skvělé občerstvení ... a další! / family friendly!

Hello Marcel

Energie, tanec, disco, basy a do toho všeho české texty s hromadou nadsázky. To jsou Hello Marcel, svitavské duo tvořené Michaelem Mackem a Adamem Sodomkou, kteří již od roku 2018 experimentují s různými žánry elektronické hudby. Jedinečný zážitek vás čeká na parketu během koncertu i při poslechu jejich studiových alb. Jejich tvůrčí disco éter momentálně zahrnuje dvě alba, několik EP’s a singlů. Duo Hello Marcel se pozvolna formovalo v průběhu roku 2017, kdy se kamarádi ze svitavského gymnázia tak silně udeřili do hlavy, že dostali nápad založit českou disco kapelu. První písně vznikaly střídavě ve sdílené zkušebně ve Svitavách nebo v bytě na Anglické ulici v Praze. V únoru roku 2018 vydali kluci debutové album s názvem Marcel. Vydání proběhlo amatérsky, v podstatě písně jen nahráli na Spotify a následně na mobil natočili a u piva sestříhali první videoklip. V květnu proběhl první koncert v pražské Vzorkovně, následně ale song Bůček zarezonoval v pořadu Startér a další rok už přišlo pozvání na festivaly Beseda u bigbítu, Rosnička a další.

Zásadní zlom ve vývoji specifického hudebního disco-surrealismu nastal na začátku roku 2020, kdy duo vydalo v pořadí druhé full-length album Hořák. Značnou pozornost následně získalo i vytvořením soundtracku ke komediálním seriálu Banáni.

Spustit na YouTube

Spustit na Spotify

 

Vstup do areálu Bojiště Trutnov

ZDARMA


Vstupenky BACKSTAGE zóna

předprodej:

1 den = 599
celý festival = 849
studenti – celý festival = 750

na místě:

1 den = 659
celý festival = 899
studenti – celý festival = 799

Informace ke vstupenkám

děti do 13 let vstup zdarma

senioři nad 75 let vstup zdarma

osoby ZTP/P vstup zdarma
a doprovod s 50% slevou

osoby ZTP vstup s 50% slevou

Kempování v areálu zdarma

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.